Witajcie, 
Chcielibyśmy Was zaprosić do wysłuchania audycji w temacie proroctwa z udziałem jednej z naszych prowadzących – Angeliki Orzechowskiej, która dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, a zarazem pokazuje piękno i bogactwo Kościoła.
 
Czym jest proroctwo, kim jest prorok, skąd się bierze dar proroctwa, jaki są jego przejawy i dlaczego tak ważny jest dla Kościoła?
 
Na te pytania  – i nie tylko (nie chcemy zdradzać wszystkiego 🙂 ), odpowiada Angelika. Na koniec możemy jeszcze raz usłyszeć o naszej Szkole Eliasza i wspaniałej Osobie Ducha Świętego. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was przedsmak tego, co nas czeka w kolejnym roku formacyjnym 2023/2024.
 
Błogosławimy i pozdrawiamy Was!

Jeśli chcesz posłuchać ją z naszej strony – wystarczy odtworzyć ją poniżej.

 
Plik z nagraniem pochodzi z Katolickiego Radia Zamość i można przesłuchać go bezpośrednio na portalu pod linkiem https://www.radiozamosc.pl/s/469/inzynieria-duchowosci. Jest to główne źródło tego pliku – dziękujemy!

Komentowanie zostało wyłączone.