Przede wszystkim jest mężem i ojcem czterech wspaniałych synów. Zawodowo i z pasji towarzyszy mu (jak mawiał św. Franciszek z Asyżu) siostra muzyka od początku mojego istnienia 🙂 Jest klarnecistą, saksofonistą, pianistą i nauczycielem dyplomowanym, lecz najwięcej radości zawodowej sprawia mu aranżacja, produkcja muzyczna oraz praca z dziećmi w szkole muzycznej, czy kościele.

Razem z żoną Anią jest zaangażowany w Poznańskie Wielbienie, Domowy Kościół ruchu Światło Życie, Ruch Pokutny, tworzy chórek przy parafii Maryi Królowej w Poznaniu i formuje się na spotkaniach Minoritas z o. Piotrem Kurkiewiczem OFMCap oraz w Szkole Katechistów.

Nagrał lub brał udział w kilkunastu nagraniach płytowych, radiowych czy telewizyjnych (m.in.  płyty Poldka Twardowskiego,  Zespołu 33, Kingi Kielich, Zespołu Lumen, czy ostatnio album z okazji 30 lecia Giełdy Papierów Wartościowych.)

Pracował z wybitnymi muzykami twórczości Chrześcijańskiej, jak: Poldek Twardowski, Jakub Tomalak, Hubert Kowalski, Paweł Bębenek, Kinga Kielich, Joanna i Jacek Konieczny, Julia i Grzegorz Kopala, Zespół Lumen, oraz  polskiej sceny jazzowo-rozrywkowej: Janusz Szrom, Marek Bałata, Zbigniew Górny, Jacek Piskorz, Krzesimir Dębski i wielu innych.

Nasz newsletter

Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera. Będziemy przesyłali najnowsze informacje w formie zwięzłej. Chcemy również informować Cię o nowościach, szczególnie o pojawieniu się nowych opcji skorzystania ze "szkolnej" oferty, w tym Szkoły w wersji on-line.