Drodzy Przyjaciele Szkoły Eliasza!

Z radością chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi przeżyciami i refleksjami po zakończeniu pierwszej edycji Szkoły Eliasza. 

Był to czas pełen łask, odkryć duchowych i głębokiej modlitwy. Pragniemy, aby każdy z Was dołączył do nas w modlitwie, podziwiając naszego Ojca Niebieskiego, który jest źródłem wszelkich darów i błogosławieństw.

Z wielką przyjemnością udostępniamy Wam koronkę przygotowaną m.in. przez naszą współzałożycielkę i prowadzącą, Angelikę Orzechowską. Koronka ta została napisana z myślą o wszystkich namaszczonych i ochrzczonych, by wspierać ich w rozwijaniu darów Ducha Świętego, które otrzymaliśmy podczas sakramentów chrztu i bierzmowania. Mamy nadzieję, że pomoże Wam ona odkrywać i umacniać Waszą tożsamość jako dzieci Bożych – członków królewskiego, prorockiego i kapłańskiego ludu.

Naszym pragnieniem jest, abyśmy wspólnie wsłuchiwali się w Słowo Boże, proklamowali je nad naszym życiem i przyjmowali je coraz głębiej do serc. W ten sposób, niech Słowo to rodzi w nas nowe życie w Duchu Świętym, pełne mocy i miłości. Wierzymy, że poprzez modlitwę i medytację nad tymi tekstami, każdy z nas będzie mógł doświadczyć głębszej relacji z Bogiem oraz lepszego zrozumienia Jego planu dla naszego życia.

Zapraszamy Was do wspólnego słuchania i modlitwy, abyśmy w jedności mogli oddawać chwałę naszemu Ojcu – Stwórcy nieba i ziemi. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem radości i wdzięczności za wszystkie otrzymane łaski. Wspólnie świętujmy naszą wiarę, umacniajmy się nawzajem i bądźmy świadkami Bożej miłości w naszych codziennych życiach.

Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie i modlitwy. Bez Was, nasza szkoła nie mogłaby się rozwijać i przynosić owoców. Prosimy Was o dalsze wsparcie i obecność w naszej wspólnocie modlitewnej. Razem możemy dokonywać wielkich rzeczy na chwałę Bożą.

Zachęcamy do uwielbienia naszego Ojca, który jest Panem wszystkiego. Niech Jego Duch Święty prowadzi nas i umacnia w każdym dniu. Bądźmy otwarci na Jego działanie i pozwólmy, aby Jego miłość przemieniała nasze życie.

Z modlitewnym pozdrowieniami,

Komentowanie zostało wyłączone.