Przedstawiamy Wam dwie konferencje z 3 sesji Szkoły Eliasza ( 19.11.2022). Pierwsza z nich to głoszenie o uwielbieniu autorstwa Angeliki Orzechowskiej, którego kontynuacją jest wykład o. Krzysztofa Guzowskiego o Osobie Ducha Świętego oraz o odkrywaniu jego działania w nas. 

Głoszenie o uwielbieniu 19.11.2022

_

Angelika Orzechowska

Jeśli chcesz poznać podstawy, genezę oraz cel modlitwy uwielbienia a także dowiedzieć się o  przeszkodach, które blokują nas przed przebywaniem w bliskości z Panem oraz przed przyjmowaniem Jego miłości oraz dawaniem swojej w czasie modlitwy uwielbienia, to zachęcamy Cię do wysłuchania głoszenia. Głoszenie to jest zaproszeniem oraz podpowiedzią jak odkrywać bogactwo jakim jest przebywanie w chwale Boga.

Wykład o Duchu Świętym 19.11.2022

Jeśli chcesz poznać jakie konsekwencje ma otwarcie oraz zamknięcie drzwi swojego serca na Ducha Świętego  oraz chcesz dowiedzieć się co oznacza, że odkupienie jest dziełem Jezusa a zbawienie dziełem Ducha Świętego w nas, to zapraszamy do wysłuchania wykładu wygłoszonego przez o. Krzysztofa Guzowskiego w ramach Szkoły Eliasza dnia 19 listopada 2022. 

Komentowanie zostało wyłączone.