Kochani,

Ze względów czysto technicznych i organizacyjnych, zmieniamy adres naszych spotkań stacjonarnych.

Nowy adres:
Nowy Sącz (to bez zmian 🙂 )
ul. Poniatowskiego 7
Klasztor Sióstr Niepokalanek.

 
 
Najlepiej wjechać od ulicy Królowej Jadwigi, dlatego podajemy Wam linka do mapy google, która prowadzi do ciastkarni, ponieważ nad nią znajduje się wejście do naszych sal.
Wjeżdżając przez bramę na ogrody sióstr – będzie duży parking, gdzie możecie zostawić Wasze samochody (jest bezpieczny i powinny pomieścić się wszystkie samochody; ewentualnie można skorzystać z oddalonego o ok. 200m parkingu przy kościele w pobliżu ronda – Sanktuarium św. Rity, kościół Niepokalanego Poczęcia NMP).
Z parkingu widać ciastkarnię, która będzie otwarta w sobotę do 15 30, choć siostra otworzy ją dla nas także w naszej popołudniowej przerwie, gdyby ktoś chciał zakupić jakieś smakołyki.
Nad ciastkarnią są schody, które prowadzą do drzwi na górze. Przechodząc przez nie będzie refektarz na prawo, gdzie będą odbywały się nasze przerwy oraz sala główna – na lewo.
Miejsca są łatwo dostępne, bardzo łatwo wszędzie trafić, więc nie powinno być problemu z dotarciem na miejsce.
Jeśli masz do nas pytania – skontaktuj się z nami. Szczegóły znajdziesz poniżej (w stopce) albo przejdź na stronę KONTAKT i skorzystaj z formularza kontaktowego.

Komentowanie zostało wyłączone.